Agat

Doradztwo podatkowe

Jedną z głównych specjalności biura rachunkowego Agat ze Szczecina jest kompleksowe doradztwo podatkowe. Udzielamy opinii oraz wyjaśnień związanych z regulacjami dotyczącymi świadczeń pieniężnych na rzecz państwa. Nasze usługi świadczymy z zapewnieniem najwyższej staranności oraz poufności powierzonych nam informacji.

Czynności w zakresie doradztwa podatkowego obejmują:

 • udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu zobowiązań majątkowych,
 • tworzenie strategii inwestycyjnych mających na celu optymalizację obciążeń przedsiębiorstwa,
 • przeprowadzenie przeglądów poprawności prowadzenia dokumentacji podatkowo-księgowej, a także przyjętych procedur,
 • prowadzenie ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów rozliczeń z organami administracji publicznej,
 • sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych,
 • reprezentację przed organami administracji publicznej.

Doradztwo podatkowe to obsługa bardziej kompleksowa, stanowiąca rozszerzenie tradycyjnie pojmowanej rachunkowości. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców oczekujących kompletnej księgowości, obejmującej także reprezentowanie podczas kontaktów z urzędem skarbowym, jak i optymalizowanie kosztów prowadzenia firmy. Klienci biura rachunkowego Agat mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności, zarówno w pierwszych miesiącach po jej rozpoczęciu, jak i po kilku latach doświadczeń, w celu zwiększenia efektywności biznesowej i poprawienia płynności finansowej.

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszym biurem rachunkowym?

Posiadamy odpowiednie kompetencje do świadczenia kompleksowych usług w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego oraz spraw kadrowo-płacowych. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty wydane przez Ministerstwo Finansów. Biuro rachunkowe Agat chroni polisa OC z tytułu prowadzonej działalności, dla pełnego zabezpieczenia interesów naszych Klientów. Oferujemy szeroki zakres wsparcia merytorycznego w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Dbając o szybki przepływ informacji stosujemy nowoczesne metody komunikacji. To oszczędność cennego czasu dla nas i naszych Klientów. Wprowadziliśmy odpowiednie procedury i środki ochrony wszelkich uzyskiwanych przez nas poufnych danych.

Korzystając z naszych usług możecie Państwo w pełni skoncentrować się na prowadzeniu swojej działalności. Zyskujecie pewność, że sprawy formalne powierzyliście odpowiednim specjalistom. Wszelkie usługi realizujemy spełniając wysokie standardy etyczne.

Przedsiębiorca zyskuje:

 • godnego reprezentanta do spraw kontaktów z fiskusem,
 • brak konieczności bieżącego zapoznawania się ze zmianami w przepisach,
 • pewność poprawności wszelkich dokumentów składanych w urzędach,
 • pewność co do pozytywnych wyników kontroli,
 • profesjonalnego doradcę, który pomoże w podejmowaniu istotnych decyzji finansowych dotyczących prowadzonej działalności,
 • kompleksowe usługi obejmujące także kadry i płace.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy wytłumaczą szczegółowo zakres naszych obowiązków oraz warunki współpracy. Gwarantujemy rzetelność wykonywanych prac oraz w pełni zaangażowane podejście do każdego zlecenia.